Bağlama Kursu İzmir Alsancak

Bağlama Kursu İzmirBağlama Kursu İzmir

baglama

Bağlama Kursu İzmir

Bağlama Kursu Programın Amacı:

Bağlama dersi almak istiyorsunuz, hatayda, balçovada, konakta, ya da alsancakta oturuyorsunuz, bağlama kursumuz Karşıyaka’da diye uzak diye düşünmeyin. Doğru eğitimi almak istiyorsanız 30 dakika daha fazla gideceğiniz bir mesafe iyi bir kurs almanıza engel olmamalı.

Karşıyaka’daki bağlama kursumuz hem merkezi bir konumdadır hem de otobüs, taksi dolmuş, metro ve iskelelere yakın bir yere sahiptir, ulaşımı kolaydır, araçla gelecekler için de park yeri sorunu bulunmamaktadır.

İzmir’de bağlama kursu arıyorsanız, hatayda, balçovada ya da alsancakta olsanız dahi bağlama kursumuza gelerek ücretsiz deneme derslerimize katılarak farkımızı görmenizi öneririz.

Bağlama kursu programımızın amacı, geleneksel Türk Halk Müziği çalgısı olan, kültürümüzün büyük bir parçası, bağlamayı sevdirmek, müziksel işitme ve ritim duygusunu geliştirmek, bağlamada değişik çalma tekniklerini tanıtmak, bağlamanın tarihsel sürecini kişiye aktararak yöresel örneklemeler yapmak ve bu örnekleri çaldırmak, bağlama yardımıyla müzik kültürünü geliştirip müzikal ifadeyi zenginleştirmek.

Bağlama Kursu Programın İçeriği:

– Türk Halk Müziği Tarihi (Ayaklar, formlar, bağlama edebiyatı)
Bağlama Çalım Teknikleri (Gamlar, arpejler, vuruşlar vb.)
– Repertuvar Grup Çalışması
– Temel Müzik Teorisi, Solfej